Kiralık Yazıcı

Kiralık Yazıcı Ankara

İşletmelerde her gün birçok farklı belge fotokopi makineleri ile çoğaltılıp yazıcılar ile basılmaktadır. Çok fonksiyonlu yazıcılar sayesinde tek bir cihazla bile en verimli sonuçların alınması mümkündür. Kiralık yazıcı hizmetlerini tercih ederek işletmeleri için sıfır cihaz almak yerine ücretsiz sarf malzeme desteğiyle de baskı işlerini gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır.

Çok fonksiyonlu ya da normal yazıcılar arasından firma ihtiyaçlarına göre en doğru tercihleri yaparak renkli ya da siyah beyaz tüm baskı işlerinde profesyonel çözümlerden faydalanabilirsiniz. Kiralık yazıcıların günümüzde işletmeler tarafından yaygın kullanımı bu hizmetler firmalara sağladığı verimlilik ile öne çıkmaktadır.

Yazıcı Kiralama Hizmeti Nedir?

İşletmelerin baskı ihtiyaçlarına yönelik belirli sürelerde çözüm üreten bir hizmet olan yazıcı kiralama hizmeti, sözleşme süresi boyunca belirlenen miktarda çıktı alınmasını sağlar. A3, A4, S/B, renkli kaliteli çıktılar almak ve anlık takip ile doküman yönetiminin de gerçekleştirilmesi bu hizmetleri birçok işletme için önemli kılmaktadır. Belirli dönemlerde veya projelerde çok fazla çıktıya veya belge çoğaltmaya ihtiyaç duyan firmalar cihaz almak yerine son teknoloji en iyi yazıcıları kiralayarak çok daha avantajlı şekilde bu süreci tamamlayabilirler.

Kablosuz bağlantı özellikleri, ücretsiz sarf malzeme ve ihtiyaca göre belirlenecek aylık çıktı sayıları ile ister normal ister çok fonksiyonlu yazıcı kiralama hizmetlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Kurumsal yazıcı kiralama denince sektörde ilk akla gelen Yıldız Yazıcı Bilgi Teknolojileri sayesinde hem yazılım, bakım ve eğitim desteği hem de cihaz kiralama hizmetleri sunulmaktadır.

Yazıcı Kiralamak Maliyetleri Azaltır Mı?

Yazıcı kiralamak yazıcı satın almaktan çok daha kârlı bir yöntemdir. Özellikle çok fonksiyonlu cihazlara ihtiyaç duyan işletmelerin bu cihazlara yüksek ücretler ödemek zorunda kalmadan kiralama hizmetinden yararlanarak daha düşük maliyetlerle çıktı işlerini gerçekleştirmeleri mümkündür.

İşletmelerin neredeyse yarı yarıya maliyetlerinin azaltılmasını sağlayan yazıcı kiralama hizmetleri birçok yönden avantaj sağlamaktadır. Ücretsiz sarf malzeme desteği de özellikle uzun vadede işletmelerin masraflarının azalmasında etkin bir rol üstlenecektir. HP yazıcı kiralama başta olmak üzere Canon gibi önde gelen markaların son teknoloji modellerini kiralayarak verimliliğini artırabilirsiniz.

Kimler Yazıcı Kiralayabilir?

Yazıcı kiralama hizmetlerinden herkes faydalanabilir. Özellikle kurumsal firmalar ve işletmeler çıktı almak ve doküman yönetimi gerçekleştirmek için bu hizmetlerimizi tercih edebilirler. İşletmelere göre cihaz ihtiyaçlarının belirlenmesinin ardından tercihlere göre sayfa sayısı, baskı yöntemleri ve kullanım amaçlarına göre en son teknoloji yazıcı veya fotokopi makinelerinin kiralanması mümkündür.

Güçlü yazılım desteği ve yönetim paneli ile olası arızalarda anında çözümler ve kişisel veri güvenliği ile güvenle yazıcı kiralama hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür. Fotokopi kiralama ya da yazıcı kiralama ile işletmelerin daha verimli şekilde baskı çözümlerinden yararlanmaları mümkündür.

Yazıcı Kiralama Firmaları

Yazıcı kiralamak isteyen işletmelerin birçok farklı firma arasından en doğru tercihi yapmak için hizmet kalitesini ve faaliyet alanlarını doğru belirlemeleri gerekecektir. Kurumsal desteklerimizle her zaman yazıcı kiralama konusunda sektörün lider markalarından biri olarak 21 yıllık deneyim ve uzmanlıkla destek veriyoruz. İşletmenizde tüm baskı işlerinde başarılı sonuçlar almak için profesyonel destek alabilirsiniz.

Çok fonksiyonlu yazıcılardan normal yazıcılara kadar güvenli baskı, bakım anlaşmaları ve kiralama hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür. Firmalar için özel anlaşmalar ile aylık kiralama seçenekleri sayesinde çıktı maliyetlerinizi en aza indirmeniz sağlanabilir. Kiralık yazıcı çözümleriyle her zaman ihtiyaçlarınıza kurumsal destek sağlayan Yıldız Yazıcı, 7/24 destek seçenekleriyle de olası arızaların tümünde Türkiye genelinde geniş hizmet ağı ile destek sunmaktadır. 200’den fazla kurumsal referans ile güvenle kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.