Kiralık Printer

Yıldız Yazıcı Kiralama

Yazıcı kiralama hizmetleri günümüzde kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İşletme maliyetlerini kiralık printer seçenekleri ile düşürmek isteyen herkes için kurumsal çözümler sunuluyor. Cihazların kullanım hakkını belirli süreliğine işletmelere veren ve bu sayede sıfır cihaz almak ve baskı maliyetlerini azaltmak isteyenler için yazıcı kiralama hizmetleri önemli bir hizmet seçeneği olmuştur.

Sektörde son teknoloji yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama seçeneklerini sunan Yıldız Yazıcı, sözleşme süresi boyunca ortaya çıkacak birçok masraftan da sizleri kurtarmaktadır. Kiralık yazıcılar ile etkin doküman yönetimi de gerçekleştirilebilmektedir. Proje bazlı olarak belirli süreler için baskı cihazlarına ihtiyaç duyanlar için yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama hizmetlerimiz ile kurumsal destek vermeye devam ediyoruz.

Printer Nasıl Kiralanır?

İşletmelerin çıktı ihtiyaçlarını çözmek için ihtiyacın ortaya çıktığı anda yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama seçenekleri değerlendirilebilir. Aylık kiralama yöntemleri ile başka bir firmadan destek alarak işletmenizin çıktı maliyetlerini düşürebilirsiniz. 7/24 teknik destek ve Türkiye’nin her yerindeki hizmet ağları sayesinde Yıldız Yazıcı, yazıcı kiralama hizmetlerinde e büyük destekçiniz olacaktır.

Kiralanmak istenen süreler, yazıcı özellikleri ve hizmet kapsamına göre taleplerinizi ileterek firmamızdan en uygun teklifleri alabilirsiniz. Ayrıca sarf malzemeler konusunda da giderlerinizi bu yöntem ile azaltmanız mümkündür. Teklif aldıktan sonra kurumsal yazıcı kurulumu ve kullanıcı eğitimi ile kurum analizi gibi hizmetler de bu kapsamda sağlanmaktadır. Fotokopi kiralama hizmetleri başta olmak üzere işletmeniz için profesyonel çözüm önerilerinden hemen yararlanabilirsiniz.

Firmalar İçin Yazıcı Kiralamak Neden Önemlidir?

Yazıcı kiralama hizmetlerinin firmalar açısından en büyük avantajı sarf malzeme ücretlerinin olmaması ve sıfır cihaz almaktan çok daha az masraflı olmasıdır. Yazıcı kiralama hizmeti süresince kullanılan toner, kartuş, developer ve diğer birçok sarf malzemesi de bu kapsamda ücretsiz olarak sağlanır. Özellikle dönemsel olarak veya proje bazlı bu tür makinelere ihtiyaç duyanlar açısından sıfır yazıcı almak yerine kiralama hizmetlerini tercih etmek daha avantajlı bir yöntem olacaktır.

Kiralık yazıcı hizmetlerinde genelde iki farklı model yer alır. İlk modelde sabit bir bedel ile kotalı olarak sistem uygulanabilir. Bu modelde cihaz için örneğin 500 TL’lik bir ücret ile 10.000 sayfa çıktı kotası konulabilir. Ek bir kotaya ihtiyaç duyulması halinde de kurumsal çözümler sağlanmaktadır. Kurulum ve teknik bakım hizmetleri konusunda da ek ücretlere ihtiyaç duyulmadan işlem gerçekleştirilebilmektedir. Kiralık printer hizmeti bu tür faydalar nedeniyle pek çok kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir.

Kurumsal Printer Kiralama Hizmetleri Nelerdir?

Türkiye’nin tüm şehirlerinde kurumsal hizmet sağlama kapasitesine sahip Yıldız Yazıcı, ücretsiz sarf malzemelerinin yanı sıra ücretsiz teknik servis hizmeti de sağlar. Panel üzerinden arıza ve sarf malzeme talepleri kolayca iletilerek işlem yapılabilmektedir.

20 yılı aşan sektör deneyimi ve kurumsal hizmet çözümleri ile Yıldız Yazıcı işletmeniz için en iyi doküman yönetimi çözümlerini sağlar.

  • Gelişmiş Doküman Yönetimi
  • Yazıcı – Fotokopi Makinesi Kiralama
  • Güçlü Yazılım
  • Son Teknoloji Güçlü Yazıcılar
  • Kurumsal 7/24 Destek

Firmanızın baskı maliyetlerini en aza indirerek kiralık yazıcılar ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kurumsal yazıcı kiralama hizmetleri arasında her ihtiyaca yönelik profesyonel çözümler yer almaktadır.

Kiralık Printer Fiyatları Ne Kadar?

İşletmeler için yazıcı veya fotokopi makinesi kiralama hizmetleri farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Hizmet kapsamında yer alan ve tamamen ihtiyaca göre belirlenecek seçenekler sayesinde her işletme bütçesine uygun çözümler sunulur. Kiralık printer seçenekleri arsından doğru seçim yapmak için belirlediğiniz bütçeye uygun hizmetleri tercih edebilirsiniz.